220:
3-delig klokstel in marmer en brons gesigneerd J. Pradier, Susse fondeur en Demeur Horloger du Roi.
€ 400 - € 600
Lot Nummer | 220 |
3-delig klokstel in marmer en brons gesigneerd J. Pradier, Susse fondeur en Demeur Horloger du Roi. |
Details | Klok: 43 x 40 x 17 cm. Kandelaars: 66 cm. |
Schatting | € 400 - € 600 |
kleine beschadigingen aan de marmer.