3-delig klokstel in marmer en brons gesigneerd J. Pradier, Susse fondeur en Demeur Horloger du Roi.

LOT 220:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 220
Details Klok: 43 x 40 x 17 cm.
Kandelaars: 66 cm.
Schatting € 400 - € 600

kleine beschadigingen aan de marmer.