187:
Een kavel met 18e en 19e eeuwse religieuse objecten.
€ 100 - € 150
Lot Nummer | 187 |
Een kavel met 18e en 19e eeuwse religieuse objecten waaronder 3 achterglasschilderingen, een bronzen beeld, een paar bronzen kandelaars en andere. |
Details | Grootste églomisé: 27 x 21 cm. Hoogte kandelaars: 29 cm. |
Schatting | € 100 - € 150 |
Kleine beschadigingen.