Een kavel met 18e en 19e eeuwse religieuse objecten.

LOT 187:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 187
Een kavel met 18e en 19e eeuwse religieuse objecten waaronder 3 achterglasschilderingen, een bronzen beeld, een paar bronzen kandelaars en andere.
Details Grootste églomisé: 27 x 21 cm.
Hoogte kandelaars: 29 cm.
Schatting € 100 - € 150

Kleine beschadigingen.