124:
Victor Lefebvre (1912-1998) Zicht met verschillende architecturale elementen, bouwstijlen en bootmasten. 1975.
€ 600 - € 800
Lot Nummer | 124 |
Victor Lefebvre (1912-1998) Zicht met verschillende architecturale elementen, bouwstijlen en bootmasten. Olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975. |
Details | 42 x 36 cm. |
Schatting | € 600 - € 800 |