23:
André Fricx (Doornik 1928): Ensemble van 3 beelden gegoten volgens de verloren wastechniek.
Gesigneerd Fricx.
€ 300 - € 400
Lot Nummer | 23 |
André Fricx (Doornik 1928): Ensemble van 3 beelden gegoten volgens de verloren wastechniek. Gesigneerd Fricx. |
Details | Grootste beeld: 54 cm. 45 cm. gedateerd 198(7) 34 cm. |
Schatting | € 300 - € 400 |