Josuë Dupon: Zeldzame medaille: Grenswyziging Provincie Antwerpen en Oost Vlaanderen. Vlaamsch Hoofd.

LOT 61:

€ 150 - € 250

Lot Nummer 61
Josuë Dupon: Ichtegem 1864 - Antwerpen 1935. Zeldzame medaille in verzilverde brons: Grenswyziging Provincie Antwerpen en Oost Vlaanderen. Wet van 19 maart 1923. Vlaamsch Hoofd. Gesigneerd Josuë Dupon en gemerkt op zijkant J.Fonson 25.
Details Diam.: 8 cm.
Schatting € 150 - € 250