Evariste Carpentier (Kuurne 1845-Luik 1922) Groot portretschilderij van een kunstliefhebber in een rijkelijk interieur.

LOT 344:

€ 2.000 - € 3.000

Lot Nummer 344
Evariste Carpentier (Kuurne 1845-Luik 1922) Groot portretschilderij van een kunstliefhebber in een rijkelijk gedecoreerd interieur. Indrukwekkende vergulde omlijsting. Gesigneerd Evt. Carpentier 9 avril 1899.
Details 140 x 120 cm. (zonder kader)
176 x 156 cm. (met kader)
Schatting € 2.000 - € 3.000

Beschadigingen aan de kader.