344:
Evariste Carpentier (Kuurne 1845-Luik 1922) Groot portretschilderij van een kunstliefhebber in een rijkelijk interieur.
€ 2.000 - € 3.000
Lot Nummer | 344 |
Evariste Carpentier (Kuurne 1845-Luik 1922) Groot portretschilderij van een kunstliefhebber in een rijkelijk gedecoreerd interieur. Indrukwekkende vergulde omlijsting. Gesigneerd Evt. Carpentier 9 avril 1899. |
Details | 140 x 120 cm. (zonder kader) 176 x 156 cm. (met kader) |
Schatting | € 2.000 - € 3.000 |
Beschadigingen aan de kader.