394:
Vincenzo Vela (1820-1891) Bronzen beeld "Les derniers moments de l'Empereur Napoléon Ier à Sainte Hélène". Barbedienne
€ 2.000 - € 3.000
Lot Nummer | 394 |
Vincenzo Vela (1820-1891) Bronzen verguld beeld "Les derniers moments de l'Empereur Napoléon Ier à Sainte Hélène. Gieterij F. Barbedienne. Gesigneerd Vela. |
Details | 28 x 24 cm. |
Schatting | € 2.000 - € 3.000 |
Originele goede staat afkomstig uit een Belgische prive-verzameling.