Vincenzo Vela (1820-1891) Bronzen beeld "Les derniers moments de l'Empereur Napoléon Ier à Sainte Hélène". Barbedienne

LOT 394:

€ 2.000 - € 3.000

Lot Nummer 394
Vincenzo Vela (1820-1891) Bronzen verguld beeld "Les derniers moments de l'Empereur Napoléon Ier à Sainte Hélène. Gieterij F. Barbedienne. Gesigneerd Vela.
Details 28 x 24 cm.
Schatting € 2.000 - € 3.000

Originele goede staat afkomstig uit een Belgische prive-verzameling.