Chinees porselein. Fijn gedecoreerde Chinese vaas met een famille rose decor van dames in een tuin. Gemerkt.

LOT 285:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 285
Chinees porselein. Fijn gedecoreerde Chinese vaas met een famille rose decor van dames in een tuin. Gemerkt. Republiek periode.
Details Hoogte: 43 cm.
Schatting € 200 - € 300

Originele goede staat, geen restauraties.