Meissen: Paar figuren in Meissen porselein.

LOT 317:

€ 400 - € 500

Lot Nummer 317
Meissen: Paar figuren in Meissen porselein met een voorstelling van 2 cupido's "Je les accouple" en "Las de vaincre je me repose" LXVI-stijl. 19de eeuw. Gemerkt en Genummerd.
Details 13 x 9 cm.
Schatting € 400 - € 500

Kleine beschadigingen aan "Je les accouple"