Ghisleen Verdickt (1883-1926): Mooi Art Deco portret. Gesigneerd en gedateerd 1924. Olie op doek.

LOT 348:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 348
Details 60 x 49 cm.
Schatting € 200 - € 300