Royal Vienna Porcelain Manufactory: Grote schotel met de voorstelling van de dood van Adonis. 19de eeuw.

LOT 315:

€ 1.500 - € 2.000

Lot Nummer 315
Royal Vienna Porcelain Manufactory: Grote schotel met een mythologische voorstelling van de dood van Adonis. Gesigneerd E. Bürschaneider. 19de eeuw.
Details Diam.: 35,5 cm.
Hauteur: 5 cm.
Schatting € 1.500 - € 2.000

Perfecte staat.