315:
Royal Vienna Porcelain Manufactory: Grote schotel met de voorstelling van de dood van Adonis. 19de eeuw.
€ 1.500 - € 2.000
Lot Nummer | 315 |
Royal Vienna Porcelain Manufactory: Grote schotel met een mythologische voorstelling van de dood van Adonis. Gesigneerd E. Bürschaneider. 19de eeuw. |
Details | Diam.: 35,5 cm. Hauteur: 5 cm. |
Schatting | € 1.500 - € 2.000 |
Perfecte staat.