377:
Bronzen schotel ingelegd met parelmoer en hoorn met voorstelling van een strijdwagen met putti. 19de eeuw.
€ 200 - € 300
Lot Nummer | 377 |
Bronzen schotel ingelegd met parelmoer en hoorn met voorstelling van een strijdwagen met putti. 19de eeuw. Marquetterie van koper, hoorn en parelmoer. |
Details | Gemerkt JP Kayser Sohn Crefeld, Corviniello: Diam.: 25 cm. Hoogte: 2,8 cm. |
Schatting | € 200 - € 300 |