Bronzen schotel ingelegd met parelmoer en hoorn met voorstelling van een strijdwagen met putti. 19de eeuw.

LOT 377:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 377
Marquetterie van koper, hoorn en parelmoer.
Details Gemerkt JP Kayser Sohn Crefeld, Corviniello:
Diam.: 25 cm.
Hoogte: 2,8 cm.
Schatting € 200 - € 300