Houten beeld: Sint Sebastiaan 16de - 17de eeuw.

LOT 483:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 483
Houten beeld: Sint Sebastiaan 16de - 17de eeuw. (oude restauraties en ontbrekende stukken)
Details Hoogte: 70 cm.
Schatting € 300 - € 400