Antieke houten koffer met beslag en slotwerk in smeedwerk.

LOT 462:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 462
Beschadigingen, oude restauraties en sleutels niet origineel.
Details Breedte: 91 cm.
Hoogte: 55 cm.
Diepte: 50 cm.
Schatting € 100 - € 150