Alexandre-Mathurin Pêche (1872-1957) (*) Bronzen beeld. Vissersvrouw. Susse Frères Editeurs Paris.

LOT 380:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 380
Alexandre-Mathurin Pêche (1872-1957) (*) Bronzen beeld. Vissersvrouw. Gesigneerd A. M. Pêche en gemerkt Susse Frères Editeurs Paris + gieterijstempel Susse frères.
Details H55 x B20 x D23 cm.
Schatting € 400 - € 600