2 Bronzen beelden. Leon Grégoire en Leon Pilet "Allégorie de la fidélité". 19de eeuw.

LOT 378:

€ 800 - € 1.000

Lot Nummer 378
2 Bronzen beelden. Leon Grégoire (Susse frères gieterij) en Leon Pilet "Allégorie de la fidélité". Gesigneerd. 19de eeuw.
Details Léon Grégoire: H55 x B35 x D18 cm.
Léon Pilet: H52 x B40 x D20 cm.
Schatting € 800 - € 1.000