Meubel: Een fijngesculpteerd notelaar credence in neo renaissance stijl met marmerinleg.

LOT 370:

€ 1.000 - € 1.500

Lot Nummer 370
Meubel: Een fijngesculpteerd notelaar credence in neo renaissance stijl ingelegd met verschillende soorten marmer. Het deurpaneel fijn besneden met een mythologisch tafereel. Parijs werk eind 19de eeuw. 1 frontdeur, een lade en 2 zijdeuren.
Details Hoogte: 158 cm.
Breedte: 129 cm.
Diepte: 55 cm.
Schatting € 1.000 - € 1.500