Porselein: 3 groepen meerkleurig gedecoreerd porselein in de stijl van Meissen. 19de eeuw.

LOT 363:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 363
Details Markies: 23 cm. (beschadiging aan vingers)
Markiezin: 23 cm.
Koppel: 17,5 x 12 cm.
Schatting € 400 - € 600