Meissen: tête à tête in Meissen porselein LXVI-stijl.

LOT 361:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 361
Meissen: tête à tête in Meissen porselein gedecoreerd met bloemenguirlandes. Gemerkt en genummerd. LXVI-stijl. 9-delig.
Details Hoogte koffiekan: 22cm.
(beschadiging aan een ondertas)
Schatting € 300 - € 400