Sèvres: Poitevin. Paar grote vazen in faience en bronzen monturen met romantische taferelen. LXVI-stijl. 19e-20ste eeuw.

LOT 337:

€ 1.800 - € 2.200

Lot Nummer 337
Sèvres: Poitevin. Paar grote vazen in faience en bronzen monturen met romantische taferelen. LXVI-stijl. Gemerkt in de deksel. 19e-20ste eeuw.
Details (oude restauratie aan een deksel)
Hoogte: 83 cm.
Schatting € 1.800 - € 2.200