Porselein: Sèvres: Lot bestaande uit een vaas, een lamp en een gedeelte van een theeservies.

LOT 332:

€ 400 - € 500

Lot Nummer 332
Porselein: Sèvres: Lot bestaande uit een vaas, een lamp en een gedeelte van een theeservies in meerkleurig gedecoreerd Sèvres Porselein, bronzen monturen, LXVI-stijl. Gemerkt.
Details Lamp: 66 cm.
Vaas: 69 cm. (Beschadigingen)
Theeservies: 5 kopjes en 6 bordjes.
Schatting € 400 - € 500