Buitengewoon tafelservies in Brussels porselein met een thema van zoetwatervissen.

LOT 328:

€ 500 - € 600

Lot Nummer 328
Buitengewoon tafelservies in Brussels porselein met een thema van zoetwatervissen omringt door een bloemen/waterplanten décor. Gemerkt J. Rossum-Voet. Au palais de cristal Bruxelles. (18-delig) 19de eeuw.
Details Grote schotel met forel: 63 x 23 cm.
Schotel met karper/zeelt: 40 x 25 cm.
soepschotel
sauskom
14 borden
Schatting € 500 - € 600