Aziatica: een kavel bestaande uit 4 beelden en een thangka.

LOT 325:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 325
Aziatica: een kavel bestaande uit 3 vergulde houten figuren van Boeddha, Thailand of Birma, een zittende bronzen Boeddha en een thangka, Tibet of Nepal. 19de/20st eeuw.
Details thangka: 75 x 50 cm.
Grootste beeld: 61 cm.
Schatting € 150 - € 200