Chinees Porselein: Grote chinese vaas met een dubbel decor. 20 ste eeuw.

LOT 299:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 299
Chinees Porselein: Grote chinese vaas met een dubbel decor van personages op een gele fond met floraal decor. 20 ste eeuw. Gemerkt.
Details Hoogte: 61 cm.
Schatting € 400 - € 600