Chinees porselein: Een 18de eeuwse kom in chinees exportporselein gemonteerd in een vergulde bronzen montuur.

LOT 289:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 289
Details Hoogte: 18,5 cm.
Diameter: 23 cm.

Schatting € 300 - € 400