Aziatische kunst: Een Chinese Nanking famille rose craquelé vaas met strijdersdecor. 19e eeuw.

LOT 281:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 281
Details Hoogte: 42,5 cm.
(doorboort)
Schatting € 150 - € 200