Gladia sigaretten, emaille reclamebord met een Gladiator in strijdwagen. Gedateerd 1928.

LOT 395:

€ 100 - € 200

Lot Nummer 395
Details 60 x 80 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 100 - € 200

Beschadigingen.