395:
Gladia sigaretten, emaille reclamebord met een Gladiator in strijdwagen. Gedateerd 1928.
€ 100 - € 200
| Lot Nummer | 395 |
| Gladia sigaretten, emaille reclamebord met een Gladiator in strijdwagen. Gedateerd 1928. |
| Details | 60 x 80 cm. |
| Schatting | € 100 - € 200 |
Beschadigingen.