379:
Fernand Martin, mechanisch speelgoed, zeldzame koets met paard, beschilderd blik. Gemerkt F.M. France Paris. Circa 1905.
€ 400 - € 600
| Lot Nummer | 379 |
| Fernand Martin, mechanisch speelgoed, zeldzame koets met paard "Handsom cab" in beschilderd blik. Gemerkt F.M. Bte SGDG France & étranger Paris. Circa 1905. |
| Details | 14 x 23 x 6 cm. |
| Schatting | € 400 - € 600 |
Originele goede en werkende staat.