Fernand Martin, mechanisch speelgoed, zeldzame koets met paard, beschilderd blik. Gemerkt F.M. France Paris. Circa 1905.

LOT 379:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 379
Fernand Martin, mechanisch speelgoed, zeldzame koets met paard "Handsom cab" in beschilderd blik. Gemerkt F.M. Bte SGDG France & étranger Paris. Circa 1905.
Details 14 x 23 x 6 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 400 - € 600

Originele goede en werkende staat.