365:
In de stijl van Gabriël Viardot, een meubel in Japanse stijl met inlegwerk en Japanse lak panelen. Eind 19e eeuw.
€ 300 - € 400
| Lot Nummer | 365 |
| In de stijl van Gabriël Viardot, een meubel in Japanse stijl met inlegwerk en gesigneerde Japanse lak panelen. Eind 19e eeuw. |
| Details | 144 x 70 x 39 cm. |
| Schatting | € 300 - € 400 |
Beschadigingen aan het inlegwerk.