In de stijl van Gabriël Viardot, een meubel in Japanse stijl met inlegwerk en Japanse lak panelen. Eind 19e eeuw.

LOT 365:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 365
In de stijl van Gabriël Viardot, een meubel in Japanse stijl met inlegwerk en gesigneerde Japanse lak panelen. Eind 19e eeuw.
Details 144 x 70 x 39 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 300 - € 400

Beschadigingen aan het inlegwerk.