352:
Europees porselein. Een grote praalkoets met paarden in Saksisch porselein. Gemerkt.
€ 200 - € 300
| Lot Nummer | 352 |
| Europees porselein. Een grote praalkoets met paarden in Saksisch porselein. Gemerkt. |
| Details | 29 x 46 x 17,5 cm. |
| Schatting | € 200 - € 300 |