Europees porselein. Een grote praalkoets met paarden in Saksisch porselein. Gemerkt.

LOT 352:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 352
Details 29 x 46 x 17,5 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 200 - € 300