Auguste Moreau (naar) Bronzen beeld op sokkel in groene marmer. Postuum. 20ste eeuw.

LOT 343:

€ 200 - € 250

Lot Nummer 343
Auguste Moreau (naar) Bronzen beeld op sokkel in groene marmer. Gesigneerd Aug. Moreau. Postuum. 20ste eeuw.
Details 61 x 36 x 34 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 200 - € 250