343:
Auguste Moreau (naar) Bronzen beeld op sokkel in groene marmer. Postuum. 20ste eeuw.
€ 200 - € 250
| Lot Nummer | 343 |
| Auguste Moreau (naar) Bronzen beeld op sokkel in groene marmer. Gesigneerd Aug. Moreau. Postuum. 20ste eeuw. |
| Details | 61 x 36 x 34 cm. |
| Schatting | € 200 - € 250 |