338:
Schilderijen. 2 portretschilderijen in vergulde kaders. 19e eeuw.
€ 100 - € 150
| Lot Nummer | 338 |
| Schilderijen. Een kavel van 2 portretschilderijen in vergulde kaders. 19e eeuw. |
| Details | 65 x 48 cm. 40 x 32 cm. (zonder kader) |
| Schatting | € 100 - € 150 |