Schilderijen. 2 portretschilderijen in vergulde kaders. 19e eeuw.

LOT 338:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 338
Schilderijen. Een kavel van 2 portretschilderijen in vergulde kaders. 19e eeuw.
Details 65 x 48 cm.
40 x 32 cm.
(zonder kader)
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 100 - € 150