335:
J. Giani, winterlandschap met personages. Olie op doek in mooie vergulde lijst. Gesigneerd linksonder. Circa 1900.
€ 200 - € 250
| Lot Nummer | 335 |
| J. Giani, winterlandschap met personages. Olie op doek in mooie vergulde lijst. Gesigneerd linksonder. Circa 1900. |
| Details | 78 x 49 cm. (zonder kader) 103 x 73 cm. (met kader) |
| Schatting | € 200 - € 250 |