J. Giani, winterlandschap met personages. Olie op doek in mooie vergulde lijst. Gesigneerd linksonder. Circa 1900.

LOT 335:

€ 200 - € 250

Lot Nummer 335
Details 78 x 49 cm. (zonder kader)
103 x 73 cm. (met kader)
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 200 - € 250