Charles Gouweloos (1867-1946) Dorpszicht, Olie op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1925.

LOT 330:

€ 80 - € 100

Lot Nummer 330
Details 32 x 40 cm. (zonder kader)
50 x 57 cm. (met kader)
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 80 - € 100