330:
Charles Gouweloos (1867-1946) Dorpszicht, Olie op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1925.
€ 80 - € 100
| Lot Nummer | 330 |
| Charles Gouweloos (1867-1946) Dorpszicht, Olie op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1925. |
| Details | 32 x 40 cm. (zonder kader) 50 x 57 cm. (met kader) |
| Schatting | € 80 - € 100 |