326:
Albert Caullet. 2 ezels bij het hek. Pastelkrijt op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder, A. Caullet 1910.
€ 300 - € 400
| Lot Nummer | 326 |
| Albert Caullet. 2 ezels bij het hek. Pastelkrijt op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder, A. Caullet 1910. |
| Details | 60 x 69 cm. (zonder kader) 77,5 x 88 cm. (met kader) |
| Schatting | € 300 - € 400 |