Albert Caullet. 2 ezels bij het hek. Pastelkrijt op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder, A. Caullet 1910.

LOT 326:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 326
Details 60 x 69 cm. (zonder kader)
77,5 x 88 cm. (met kader)
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 300 - € 400