325:
Thomas François Cartier (1879-1936) "Brullende leeuw" Imposante groep in brons en gesteente op een houten sokkel.
€ 1.000 - € 1.500
| Lot Nummer | 325 |
| Thomas François Cartier (1879-1936) "Brullende leeuw" Imposante groep in brons en gesteente op een houten sokkel. Gesigneerd. |
| Details | Beeld op gesteente: 62 x 62 x 33 cm. Houten sokkel: 80 x 65 x 43 cm. Totale hoogte: 142 cm. |
| Schatting | € 1.000 - € 1.500 |