Thomas François Cartier (1879-1936) "Brullende leeuw" Imposante groep in brons en gesteente op een houten sokkel.

LOT 325:

€ 1.000 - € 1.500

Lot Nummer 325
Thomas François Cartier (1879-1936) "Brullende leeuw" Imposante groep in brons en gesteente op een houten sokkel. Gesigneerd.
Details Beeld op gesteente: 62 x 62 x 33 cm.
Houten sokkel: 80 x 65 x 43 cm.
Totale hoogte: 142 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 1.000 - € 1.500