Louis & François Moreau, Een paar grote beelden in groen gepatineerde kunstbrons op houten sokkel. Gesign. L&F Moreau.

LOT 323:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 323
Louis & François Moreau, Een paar grote beelden in groen gepatineerde kunstbrons op houten sokkel. Gesigneerd L&F Moreau. Circa 1900.
Details Hoogte: 70 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 200 - € 300