323:
Louis & François Moreau, Een paar grote beelden in groen gepatineerde kunstbrons op houten sokkel. Gesign. L&F Moreau.
€ 200 - € 300
| Lot Nummer | 323 |
| Louis & François Moreau, Een paar grote beelden in groen gepatineerde kunstbrons op houten sokkel. Gesigneerd L&F Moreau. Circa 1900. |
| Details | Hoogte: 70 cm. |
| Schatting | € 200 - € 300 |