Prachtige globe met bruidsboeket en ingewerkte juwelendoos. Spiegels en vergulde messing. Circa 1900.

LOT 315:

€ 100 - € 200

Lot Nummer 315
Details 46 x 38 x 24 cm
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 100 - € 200