315:
Prachtige globe met bruidsboeket en ingewerkte juwelendoos. Spiegels en vergulde messing. Circa 1900.
€ 100 - € 200
| Lot Nummer | 315 |
| Prachtige globe met bruidsboeket en ingewerkte juwelendoos. Spiegels en vergulde messing. Circa 1900. |
| Details | 46 x 38 x 24 cm |
| Schatting | € 100 - € 200 |