309:
2 globes in glas met een bruidsboeket op een kussen met voet in verguld metaal en een voet in Parijs porselein.
€ 300 - € 500
| Lot Nummer | 309 |
| 2 globes in glas met een bruidsboeket op een kussen met voet in verguld metaal gemerkt AL en een voet in Parijs porselein. Circa 1900. |
| Details | 36 x 40 x 29 cm. 31 x 28 x 28 cm. |
| Schatting | € 300 - € 500 |