2 globes in glas met een bruidsboeket op een kussen met voet in verguld metaal en een voet in Parijs porselein.

LOT 309:

€ 300 - € 500

Lot Nummer 309
2 globes in glas met een bruidsboeket op een kussen met voet in verguld metaal gemerkt AL en een voet in Parijs porselein. Circa 1900.
Details 36 x 40 x 29 cm.
31 x 28 x 28 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 300 - € 500