308:
2 globes in glas met bruidsboeket, één met bloemen in biscuit, een ander met spiegels, gedateerd 1908.
€ 200 - € 300
| Lot Nummer | 308 |
| 2 globes in glas met bruidsboeket, één met bloemen in biscuit, een ander met vergulde messing en spiegels, gedateerd 1908. |
| Details | 50 x 34 x 21 cm.
52,5 x 34 x 21 cm. |
| Schatting | € 200 - € 300 |