2 globes in glas met bruidsboeket, één met bloemen in biscuit, een ander met spiegels, gedateerd 1908.

LOT 308:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 308
2 globes in glas met bruidsboeket, één met bloemen in biscuit, een ander met vergulde messing en spiegels, gedateerd 1908.
Details 50 x 34 x 21 cm. 52,5 x 34 x 21 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 200 - € 300