Schilderij: portretschilderij van een rijke burgersvrouw.

LOT 180:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 180
Schilderij: portretschilderij van een rijke burgersvrouw. Gesigneerd en gedateerd Moreau 1885 in een prachtige gedoreerde kader.
Details 120 x 104 cm. (Afmetingen met kader)
herdoekt.
Schatting € 150 - € 200