Schilderij: olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd. zigeunerin met kind.

LOT 177:

€ 50 - € 100

Lot Nummer 177
Schilderij: olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd. zigeunerin met kind. kleine beschadiging.
Details 60 x 40 cm.
Schatting € 50 - € 100