Louis Icart (1888-1950)

LOT 158:
Louis Icart (1888-1950)

€ 100 - € 150

Lot Nummer 158
Louis Icart (1888-1950) kleurenlithographie. Gesigneerd en genummerd.
Details 39 x 34 cm.
Schatting € 100 - € 150

Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)
Louis Icart (1888-1950)