Porselein: Volkstedt Rudolstadt: Lot van 2 groepen in porselein en 3 groepen in witte biscuit. Gemerkt.

LOT 146:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 146
putti polychroom: 18 x 14 x 6 cm. (vinger ontbreekt)
witte biscuit (groot koppel) 20 x 17 x 11 cm.
2 groepen in witte biscuit: 14,5 x 13 x 8 cm.
Schatting € 150 - € 200