Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: Romeo & Giulietta.

LOT 137:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 137
Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: Romeo & Giulietta. Grote groep in Italiaans porselein. Gesigneerd Cazzola. Edizione Limitata: n°0050/1500. Gemerkt Capodimonte porcellane Principe.
Details Hoogte (zonder sokkel): 43 cm.
Breedte: 25 cm.
Diepte: 21 cm.
Perfecte conditie.
Schatting € 400 - € 600