Limoges. L. Bernardaud & Cie. Prachtig servies in Limoges porselein. Model Chevreuse.

LOT 132:

€ 300 - € 500

Lot Nummer 132
Limoges. L. Bernardaud & Cie. Prachtig servies in Limoges porselein. Model Chevreuse. 84 - delig. Geïnspireerd op een 18e eeuws décor van Chantilly.
Details 1 koffiekopje met kleine beschadiging.
Schatting € 300 - € 500