Europees porselein: Lot van 10 porseleinen figuren uit de Napoleontische tijd.

LOT 129:

€ 400 - € 500

Lot Nummer 129
Europees porselein: Lot van 10 porseleinen figuren uit de Napoleontische tijd. Hoofdzakelijk Capodimonte porselein. Gemerkt King's Porcelain. Gesigneerd Bruno Merli.
Details Hoogte: 30 cm.
Schatting € 400 - € 500