Dresden: Een paar opengewerkte dekselvazen in porselein.

LOT 126:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 126
Dresden: Een paar opengewerkte dekselvazen in polychroom porselein. Romantisch decor, opgelegde porseleinen bloemen met putti. Gemerkt.
Details Hoogte: 46 cm.
Breedte: 24 cm.
Schatting € 150 - € 200